Bir sorunuzmu var? Lütfen iletişime geçin..

Hakkımızda

Alanımızdaki yarım asırlık tecrübelerimiz doğrultusunda, bugün Türkiye ‘nin ve dünyanın bir çok bölgesinden özenle seçtiğimiz sağlıklı ve lezzetli gıdaları tüketime hazır hale getirip sofralara ulaştırmak için, kaliteli ve kapsamlı hizmet karakterinden ödün vermemek üzere çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

Sağlıklı bir diyet için, zamanımızda, beslenme alışkanlıkları her zamankinden daha fazla önem taşıyor. Protein, lif, vitamin ve mineral içeriği açısından zengin bakliyat çeşitleri, bu alandaki ihtiyaçları ziyadesiyle karşılıyor. Yüksek besleyicilik özelliğine sahip olup aynı zamanda ekonomik açıdan toplumun bütününe hitap eden ürünlerle, sağlıklı yaşama katkı sağlamak hedeflerimizin başında yer alıyor. 

Kaliteli hizmetin öneminin bilincindeyiz. Yüksek kapasiteli depolama alanı, nitelikli ürün işleme ve ambalajlama sistemi, iş verimliliğini arttıran çok sayıda çalışma ofisi, oldukça geniş araç park alanı ve bu alandan tamamen ayrı yükleme – indirme bölümüyle, bu konunun gereğini yerine getirmekteyiz. 


Nas Gıda ile ilgili haberleri, kampanya ve bilgileri almak için lütfen üye olun.